Elmeko GV 100 výstupní filtr (š x v x h) 105 x 105 x 16.5 mm, 1 ks
Kód: C2267216
Výrobce: Elmeko
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 530,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Rozměry | (š x v x h) 105 x 105 x 16.5 mm |
| Barva | světle šedá |
| Rozměr, hloubka | 16.5 mm |
| Vnější výška | 105 mm |
| Vnější šířka | 105 mm |
| Krytí | IP54 |
| Typ (výrobce) | GV 100 |
| Teplota (max.) | +65 °C |
| Teplota (min.) | -20 °C |
| Kategorie produktu | výstupní filtr |


