Elmeko PK 30.2, 24 V DC, 30 W chladicí zařízení 24 V/DC, 45 W, (š x v x h) 116 x 160 x 128 mm, 1 ks
Kód: C2603769
Výrobce: Elmeko
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 14 636,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Peltierův chladič PK 30.2, 24 v DC, 30 W.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- Peltierův chladič
PK 30.2, 24 V DC, 30 W.
Chladicí výkon L35L35: 30 W.
Ochrana: IP66/67
Montážní výřez: 82 x 135 mm
Objem průtoku vzduchu: 30 m3/h.
Pro vytápění a chlazení
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Rozměry | (š x v x h) 116 x 160 x 128 mm |
| Odběr proudu (max.) | 1.8 A |
| Rozměr, hloubka | 128 mm |
| Vnější výška | 160 mm |
| Vnější šířka | 116 mm |
| Krytí | IP66 / IP67 |
| Životnost | 60000 h |
| Připojení (součástky) | pružinové připojení |
| Typ (výrobce) | PK 30.2, 24 V DC, 30 W |
| Hlučnost (max.) | 56 dBA |
| Provozní napětí | 24 V/DC |
| Výkon (max.) | 45 W |
| Provozní napětí (min.) | 18 V/DC |
| Provozní napětí (rozsah) | 18 - 26 V/DC |
| Provozní napětí (max.) | 26 V/DC |
| Teplota (max.) | 70 °C |
| Teplota (min.) | -20 °C |
| Hmotnost | 1800 g |
| Kategorie produktu | chladicí zařízení |

