Bopla BoPad BOP 10.1 P-9016-SET pultové pouzdro (d x š x v) 285 x 198 x 92.90 mm ABS bílá (RAL 9016) 1 ks
Kód: C2796380
Výrobce: Bopla
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 1 465,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Zapuštěná plocha v horním dílu pro montáž membránových klávesnice nebo displejů.
Tento text byl přeložen strojově.
Pouzdro je navrženo pro integraci dotykového displeje s úhlopříčkou 7.0" a 10.1"
Vybavení
- Ochrana pomocí zapuštěného uživatelského rozhraníTěsnění v barvě krytuIntegrované VESA upevnění (75 x 75 mm), které se také používá pro montáž volitelného nástěnného držáku (BOP 7.0, BOP 10.1)Části a součásti strojů a zařízení čísla 8431 RAL9016Třída ochrany IP65/DIN EN 60529
Vlastnosti
- Pouzdro: ABSTěsnění: TPE
Rozsah dodávky
- Horní a spodní díl, těsnění, šrouby, gumové nožky
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Rozměry | (d x š x v) 285 x 198 x 92.90 mm |
| Barva | bílá (RAL 9016) |
| Vnější výška | 92.90 mm |
| Vnější délka | 285 mm |
| Vnější šířka | 198 mm |
| Vnitřní délka | 249.3 mm |
| Vnitřní výška | 44.3 mm |
| Vnitřní šířka | 161.8 mm |
| Krytí | IP65 |
| Materiál | ABS |
| Typ (výrobce) | BoPad BOP 10.1 P-9016-SET |
| Splňuje RoHS | ano |
| Kategorie produktu | pultové pouzdro |


