Bopla BoPad BOP 2222 P-9005-SET pultové pouzdro (d x š x v) 203 x 220 x 83.70 mm ABS černá (RAL 9005) 1 ks
Kód: C2796385
Výrobce: Bopla
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 1 328,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Zapuštěná plocha v horním dílu pro montáž membránových klávesnice nebo displejů.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- Ochrana pomocí zapuštěného uživatelského rozhraníTěsnění v barvě krytuPředem připravené VESA upevnění (75 x 75 mm), které se používá také k montáži volitelného nástěnného držáku. Pro upevňovací šrouby musí být předloženo 4 otvorůČásti a součásti strojů a zařízení čísla 8431 RAL9005Třída ochrany IP65/DIN EN 60529
Vlastnosti
- Pouzdro: ABSTěsnění: TPE
Rozsah dodávky
- Horní a spodní díl, těsnění, šrouby, gumové nožky
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Rozměry | (d x š x v) 203 x 220 x 83.70 mm |
| Barva | černá (RAL 9005) |
| Vnější výška | 83.70 mm |
| Vnější délka | 203 mm |
| Vnější šířka | 220 mm |
| Vnitřní délka | 190.3 mm |
| Vnitřní výška | 29 mm |
| Vnitřní šířka | 186.8 mm |
| Krytí | IP65 |
| Materiál | ABS |
| Typ (výrobce) | BoPad BOP 2222 P-9005-SET |
| Splňuje RoHS | ano |
| Kategorie produktu | pultové pouzdro |




