Camdenboss CDIC00005-CON pouzdro na stůl (d x š x v) 300 x 220 x 100 mm hliník antracitová 1 ks
Kód: C531047
Výrobce: Camdenboss
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 4 835,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Vyvinuto speciálně pro průmyslové aplikace a zobrazovací jednotky. V bočních hliníkových profilech jsou vodicí lišty pro příjem z vodiče nebo montážních desek či z jiných komponentů již integrovány. Výměna tepla je zajištěna skrze větrací kanálky v horní a dolní části krytu. Konstrukce krytu skýtá možnost rychlé montáže/demontáže horní a dolní části pro servisní účely.
Rozsah dodávky
- Svrchní a spodní část krytu, čelní a zadní deska, hliníkové boční profily, plastové rohy, rychlouzávěry, Podstavné nožky krytu, rukojeti
Tento text byl přeložen strojově.
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Rozměry | (d x š x v) 300 x 220 x 100 mm |
| Barva | antracitová |
| Vnější výška | 100 mm |
| Vnější délka | 300 mm |
| Vnější šířka | 220 mm |
| Charakteristiky krytu | rukojeť |
| Materiál | hliník |
| Typ (výrobce) | CDIC00005-CON |
| Typ | CDIC00005-CON |
| Splňuje RoHS | ano |
| Kategorie produktu | pouzdro na stůl |

