Hammond Electronics 1455N1601BU univerzální pouzdro 160 x 103 x 53 hliník modrá 1 ks
Kód: C1010178
Výrobce: Hammond Electronics
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 1 112,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Rozměry | (d x š x v) 160 x 103 x 53 mm |
| Barva | modrá |
| Vnější výška | 53 mm |
| Vnější délka | 160 mm |
| Vnější šířka | 103 mm |
| Materiál | hliník |
| Typ (výrobce) | 1455N1601BU |
| Splňuje RoHS | ano |
| Kategorie produktu | univerzální pouzdro |
