Hammond Electronics 1455T2201BU univerzální pouzdro 220 x 165 x 51.5 hliník modrá 1 ks
Kód: C1010187
Výrobce: Hammond Electronics
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 1 469,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Rozměry | (d x š x v) 220 x 165 x 51.5 mm |
| Barva | modrá |
| Vnější výška | 51.5 mm |
| Vnější délka | 220 mm |
| Vnější šířka | 165 mm |
| Materiál | hliník |
| Typ (výrobce) | 1455T2201BU |
| Splňuje RoHS | ano |
| Kategorie produktu | univerzální pouzdro |
