Hammond Electronics 1455L801 univerzální pouzdro 80 x 103 x 31 hliník extrudovaný hliník (eloxovaný) 1 ks
Kód: C2354754
Výrobce: Hammond Electronics
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 986,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Rozměry | (d x š x v) 80 x 103 x 31 mm |
| Barva | hliník (eloxovaný) |
| Vnější výška | 31 mm |
| Vnější délka | 80 mm |
| Vnější šířka | 103 mm |
| Materiál | hliník |
| Vlastnosti materiálu | extrudovaný |
| Typ (výrobce) | 1455L801 |
| Splňuje RoHS | ano |
| Hmotnost | 180 g |
| Kategorie produktu | univerzální pouzdro |
