Hammond Electronics 1455U2801 univerzální pouzdro 280 x 191 x 66 hliník extrudovaný hliník (eloxovaný) 1 ks
Kód: C2354766
Výrobce: Hammond Electronics
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 1 794,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Rozměry | (d x š x v) 280 x 191 x 66 mm |
| Barva | hliník (eloxovaný) |
| Vnější výška | 66 mm |
| Vnější délka | 280 mm |
| Vnější šířka | 191 mm |
| Materiál | hliník |
| Vlastnosti materiálu | extrudovaný |
| Typ (výrobce) | 1455U2801 |
| Splňuje RoHS | ano |
| Hmotnost | 73 g |
| Kategorie produktu | univerzální pouzdro |
