Gainta G265CMF univerzální pouzdro 160 x 80 x 85 polykarbonát světle šedá, čirá 1 ks
Kód: C2356908
Výrobce: Gainta
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 408,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Rozměry | (d x š x v) 160 x 80 x 85 mm |
| Barva | světle šedá · čirá |
| Vnější výška | 85 mm |
| Vnější délka | 160 mm |
| Vnější šířka | 80 mm |
| Krytí | IP65 |
| Materiál | polykarbonát |
| Typ (výrobce) | G265CMF |
| Hmotnost | 320 |
| Kategorie produktu | univerzální pouzdro |

