Strapubox 2043 SW univerzální pouzdro 53 x 37 x 20.5 1 ks
Kód: C3453383
Výrobce: Strapubox
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 69,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Malé černé pouzdro se skládá ze dvou skořepin s diagonálním závitem (samořezné šrouby se zápustnou hlavou) a očka pro upevnění přístroje na řetěz
Na držáky pouzdra o cca 0,3 mm zápustné plochy 24 x 11,5 mm pro vložení samolepicích štítků
Tento text byl přeložen strojově.
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Rozměry | (d x š x v) 53 x 37 x 20.5 mm |
| Vnější výška | 20.5 mm |
| Vnější délka | 53 mm |
| Vnější šířka | 37 mm |
| Typ (výrobce) | 2043 SW |
| Způsob montáže | Montáž pomocí šroubů |
| Kategorie produktu | univerzální pouzdro |
