Hammond Electronics 1550WA univerzální pouzdro 89 x 35 x 29.5 hliník hliník 1 ks
Kód: C534490
Výrobce: Hammond Electronics
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 226,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Velmi odolné a lehké pouzdro z litého hliníku.
Rozsah dodávky
- Pouzdro
- Víko
- Těsnění
- Šrouby ve víku.
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Rozměry | (d x š x v) 89 x 35 x 29.5 mm |
| Barva | hliník |
| Vnější výška | 29.5 mm |
| Vnější délka | 89 mm |
| Vnější šířka | 35 mm |
| Krytí | IP66 |
| Materiál | hliník |
| Typ (výrobce) | 1550WA |
| Splňuje RoHS | ano |
| Kategorie produktu | univerzální pouzdro |
