Hammond Electronics 1550WC univerzální pouzdro 116 x 91 x 54.9 hliník hliník 1 ks
Kód: C534492
Výrobce: Hammond Electronics
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 383,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Velmi odolné a lehké pouzdro z litého hliníku.
Rozsah dodávky
- Pouzdro
- Víko
- Těsnění
- Šrouby ve víku.
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Rozměry | (d x š x v) 116 x 91 x 54.9 mm |
| Barva | hliník |
| Vnější výška | 54.9 mm |
| Vnější délka | 116 mm |
| Vnější šířka | 91 mm |
| Krytí | IP66 |
| Materiál | hliník |
| Typ (výrobce) | 1550WC |
| Splňuje RoHS | ano |
| Kategorie produktu | univerzální pouzdro |
