Hammond Electronics 1550WBBK univerzální pouzdro 115 x 64 x 29.5 hliník černá 1 ks
Kód: C534532
Výrobce: Hammond Electronics
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 425,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Velmi odolné a lehké pouzdro z litého hliníku.
Rozsah dodávky
- Pouzdro
- Víko
- Těsnění
- Šrouby ve víku.
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Rozměry | (d x š x v) 115 x 64 x 29.5 mm |
| Barva | černá |
| Vnější výška | 29.5 mm |
| Vnější délka | 115 mm |
| Vnější šířka | 64 mm |
| Krytí | IP66 |
| Materiál | hliník |
| Typ (výrobce) | 1550WBBK |
| Splňuje RoHS | ano |
| Kategorie produktu | univerzální pouzdro |
