HELU strojové LED osvětlení HELULIGHT® SOLID40 540D bílá 13.3 W 1354 lm 100 ° (d x š x v) 590 x 40 x 42 mm 1 ks
Kód: C3207456
Výrobce: Helukabel
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 5 994,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Vybavení
- 4000 nebo 5700K teplota světla; 4 různé délky; otočný držák; lze přebrousit; režim Eco; stupeň krytí IP67
Tento text byl přeložen strojově.
Rozsah dodávky
- Zahnutý
| Technické parametry | |
| Rozměry | (d x š x v) 590 x 40 x 42 mm |
| Barva | bílá |
| Vnější výška | 42 mm |
| Vnější délka | 590 mm |
| Vnější šířka | 40 mm |
| Třída energetické účinnosti (kalk.) | n.rel. |
| Krytí | IP67 |
| Připojení (součástky) | zástrčka M12 |
| Materiál | hliník |
| Typ (výrobce) | HELULIGHT® SOLID40 540D |
| Max. teplota barvy | 5700 K |
| Světelný tok (phi) | 1354 lm |
| Vyzařovací úhel | 100 ° |
| Výkon (max.) | 13.3 W |
| Provozní napětí (rozsah) | 24 V/DC (max) |
| Provozní napětí (max.) | 24 V/DC |
| Splňuje RoHS | ano |
| Třída bezpečnosti | III |
| Teplota (max.) | +45 °C |
| Teplota (min.) | -20 °C |
| Kategorie produktu | strojové LED osvětlení |
