HELU strojové LED osvětlení HELULIGHT® STATIC 140D bílá 3.4 W 441 lm 100 ° (d x š x v) 215 x 30 x 17.5 mm 1 ks
Kód: C3207462
Výrobce: Helukabel
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 2 347,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Vybavení
- LED osvětlení stroje ve tvaru linie s provozním napětím 12 v; svítidlo na stěnu
Tento text byl přeložen strojově.
| Technické parametry | |
| Rozměry | (d x š x v) 215 x 30 x 17.5 mm |
| Barva | bílá |
| Vnější výška | 17.5 mm |
| Vnější délka | 215 mm |
| Vnější šířka | 30 mm |
| Třída energetické účinnosti (kalk.) | n.rel. |
| Krytí | IP40 |
| Připojení (součástky) | konektor M8 |
| Materiál | hliník |
| Typ (výrobce) | HELULIGHT® STATIC 140D |
| Max. teplota barvy | 5700 K |
| Světelný tok (phi) | 441 lm |
| Vyzařovací úhel | 100 ° |
| Výkon (max.) | 3.4 W |
| Provozní napětí (rozsah) | 24 V/DC (max) |
| Provozní napětí (max.) | 24 V/DC |
| Splňuje RoHS | ano |
| Třída bezpečnosti | III |
| Teplota (max.) | +45 °C |
| Teplota (min.) | -20 °C |
| Kategorie produktu | strojové LED osvětlení |
