Vishay TSOP 1836 IR přijímač zvláštní tvar axiální 36 kHz 950 nm
Kód: C171107
Výrobce: Vishay
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 55,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Velká kompaktnost díky integraci přijímacích diod, filtru a předzesilovače v jednom pouzdře. Předností této série je necitlivost vůči dennímu světlu, TTL a C-MOS kompatibilita, nízký příkon a vysoká odolnost vůči rušení.
| Technické parametry | |
| Rozměry | (d x š x v) 6 x 5.6 x 6.95 mm |
| Vnější výška | 6.95 mm |
| Vnější délka | 6 mm |
| Vnější šířka | 5.6 mm |
| Vlnová délka | 950 nm |
| Vlastnosti LED signálního světla | IR filtr |
| Provedení (odpor/kondenzátor) | zvláštní tvar |
| Provedení (odpor/kondenzátor) | axiální |
| Provedení | Plastové pouzdro |
| Frekvence | 36 kHz |
| Provozní napětí (min.) | 2.5 V/DC |
| Výstupní proud | 5 mA |
| Odběr proudu | 0,8 mA |
| Typ | TSOP 1836 |
| Frekvence (podrobnosti) | 36 kHz |
| Provozní teplota | -25 až +85°C °C |
| Provozní napětí (rozsah) | 2.5 - 5.5 V/DC |
| Provozní napětí (max.) | 5.5 V/DC |
| Splňuje RoHS | ano |
| Teplota (max.) | 85 °C |
| Teplota (min.) | -25 °C |
| Kategorie produktu | IR přijímač |
