Picotronic DOE laser 70133929
Kód: C2987411
Výrobce: Picotronic
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 3 789,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Vybavení
Kategorie laseru: 2M
Vlastnosti
- Laserový modul DOE 635 nm, červený, 5 mW, DOE 1:19 Bodový bod pro PC 8 x 1,2 mm 13,7° @650nm, 5V DC, Ø 10 x 24mm, laser třídy 2M s DOE-DE-R265
Tento text byl přeložen strojově.
| Technické parametry | |
| Rozměry | (d x š) 24 mm x 10 mm |
| Vnější délka | 24 mm |
| Vnější šířka | 10 mm |
| Kategorie laseru | 2M |
| Materiál | polykarbonát |
| Provozní napětí | 5 V/DC |
| Typ | 70133929 |
| Provozní proud | 30 mA |
| Splňuje RoHS | ano |
| Hmotnost | 8.5 g |
| Kategorie produktu | DOE laser |
