Barthelme 51542234 LED pásek 24 V 5000 mm studená bílá 5 m
Kód: C2979714
Výrobce: Barthelme
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 1 763,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Vysoká kvalita světla a přirozené podání barev díky vysokému indexu podání barev CRI vyšší než 90. Vhodný pro aplikace s vysokými nároky Hohem.
Tento text byl přeložen strojově.
Součásti důležité pro bezpečnost - instalace pouze odborníkem
Vybavení
- Barva světla studená bílá 4000 k
Světelný tok: 2304 lm/m
Účinnost: 120 lm/W.
Výkon na metr: 19,2 W/m.
Vlastnosti
- Flexibilní LED pásky pro snadné použití
Ideální ideal pro použití v domácnosti
Vysoká kvalita světla a přirozené podání barev díky vysokému indexu podání barev CRI90
Vhodný pro aplikace s vysokými nároky Hohem
Regulace proudu pomocí odporů
Dělitelné pomocí nůžek na značky
Jednoduchá montáž pomocí lepicí pásky na zadní straně
| Technické parametry | |
| Rozměry | (d x š x v) 5000 x 10 x 1.4 mm |
| Vnější výška | 1.4 mm |
| Vnější délka | 5000 mm |
| Vnější šířka | 10 mm |
| Třída energetické účinnosti (kalk.) | n.rel. |
| Počet LED na jednotku | 8 |
| Krytí | IP00 |
| Barvy světla (LED svítidlo) | studená bílá |
| Vlastnosti LED pásku | možnost zkrácení · samolepicí |
| index podání barev CRI | 90 Ra |
| Typ teploty barvy | 4000 K |
| Délka na jednotku | 62.5 mm |
| Světelný tok na jendotku | 144 lm |
| Celkový světelný tok | 11520 lm |
| Příkon | 96 W |
| Příkon na jednotku | 1.2 W |
| Vyzařovací úhel | 120 ° |
| Provozní napětí | 24 V |
| Aplikace (vánoční osvětlení) | vnitřní |
| Výkon (max.) | 96 W |
| Počet LED | 640 |
| Světelný tok (lumen) | 18 lm |
| Provozní proud | 4 A |
| Provozní proud na jednotku | 50 mA |
| Splňuje RoHS | ano |
| Kategorie produktu | LED pásek |
| Vyhovuje UKCA | Ne |
