Barthelme 51541433 LED pásek 12 V 5000 mm bílá 5 m
Kód: C2979716
Výrobce: Barthelme
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 2 424,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Flexibilní LED pásky pro snadné použití. Ideální ideal pro použití v interiéru.
Tento text byl přeložen strojově.
Součásti důležité pro bezpečnost - instalace pouze odborníkem
Vybavení
- Barva světla bílá 3000 k
Světelný tok: 1300 lm/m
Účinnost: 136 lm/W.
Výkon na metr: 9,6 W/m.
Vlastnosti
- Dělitelné pomocí nůžek na značky
S kvalitní 3M dvojitou lepicí páskou na zadní straně pro snadnou montáž
Využití profilu viz datový list
Flexibilní LED pásky pro snadné použití
Ideální ideal pro použití v interiéru
Na zadní straně 3M dvojitá lepicí páska pro snadnou montáž
Dělitelné pomocí nůžek na označení
| Technické parametry | |
| Rozměry | (d x š x v) 5000 x 8 x 2 mm |
| Vnější výška | 2 mm |
| Vnější délka | 5000 mm |
| Vnější šířka | 8 mm |
| Třída energetické účinnosti (kalk.) | n.rel. |
| Počet LED na jednotku | 4 |
| Počet žárovek | 1 |
| Krytí | IP00 |
| Barvy světla (LED svítidlo) | bílá |
| Vlastnosti LED pásku | možnost zkrácení · samolepicí |
| index podání barev CRI | 80 Ra |
| Max. teplota barvy | 3000 K |
| Typ teploty barvy | 3000 K |
| Délka na jednotku | 25 mm |
| Světelný tok na jendotku | 32.5 lm |
| Celkový světelný tok | 6500 lm |
| Příkon | 48 W |
| Příkon na jednotku | 0.24 W |
| Vyzařovací úhel | 120 ° |
| Provozní napětí | 12 V |
| Výkon (max.) | 48 W |
| Počet LED | 800 |
| Světelný tok (lumen) | 8.13 lm |
| Provozní proud | 4 A |
| Provozní proud na jednotku | 20 mA |
| Splňuje RoHS | ano |
| Kategorie produktu | LED pásek |
| Vyhovuje UKCA | Ne |
