Paulmann 70616 rohový konektor 90° plast (d x š x v) 2.5 x 2.5 x 0.45 cm 4 ks
Kód: C1460485
Výrobce: Paulmann
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 471,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Systém MaxLED se pomocí konektorů perfektně přizpůsobí prostorovým zvláštnostem, jako jsou rohy nebo schody. Rohová spojka umožňuje pokládání pásku do vnitřních i venkovních rohů.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- Sada 4 ks
Včetně 8 konektorů
Rozsah dodávky
- Rohový konektor
- .
| Technické parametry | |
| Rozměry | (d x š x v) 2.5 x 2.5 x 0.45 cm |
| Barva | bílá |
| Vnější výška | 0.45 cm |
| Vnější délka | 2.5 cm |
| Vnější šířka | 2.5 cm |
| Třída energetické účinnosti (kalk.) | n.rel. |
| Materiál | plast |
| Výkon (max.) | 144 W |
| Kategorie produktu | rohový konektor 90° |





