Barthelme 62399201 62399201 Profile hliník (d x š x v) 1000 x 18.4 x 13 mm 1 ks
Kód: C181288
Výrobce: Barthelme
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 194,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Plochý hliníkový profil pro konstrukci LED pásů. Jednoduše LED pásky přilepte na lištu, upevněte pomocí upevňovacích klipů a je hotovo. Zajišťuje také lepší odvod tepla a mechanickou ochranu. Pro konstrukci profesionální LED světelné lišty potřebujete hliníkový profil, kryt, dvě ploché koncovky a sadu upevňovacích klipů a svorek.
Rozsah dodávky
- Hliníkový profil plochý 1 m.
| Technické parametry | |
| Rozměry | (d x š x v) 1000 x 18.4 x 13 mm |
| Barva | hliník (eloxovaný) |
| Vnější výška | 13 mm |
| Vnější délka | 1000 mm |
| Vnější šířka | 18.4 mm |
| Třída energetické účinnosti (kalk.) | n.rel. |
| Materiál | hliník |
| Provedení | Plochý hliníkový profil 100 x 1,84 x 1,3 cm |
| Typ | 62399201 |
| Splňuje RoHS | ano |
| Kategorie produktu | Profile |

