Barthelme 62399110_9005 sada koncovek hliník (d x š x v) 3 x 18.4 x 30 mm 2 ks
Kód: C2923887
Výrobce: Barthelme
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 331,- Kč s DPH
PAKPřidat do košíku
Popis
Koncovky v hlubokočerné barvě RAL 9005 pro BARdolino H.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- , sada 2 ks
Z hliníku
Práškový nástřik
Rozsah dodávky
- 2x BARdolino koncovka H profil
- Šrouby.
| Technické parametry | |
| Rozměry | (d x š x v) 3 x 18.4 x 30 mm |
| Barva | sytá černá (RAL 9005) |
| Vnější výška | 30 mm |
| Vnější délka | 3 mm |
| Vnější šířka | 18.4 mm |
| Třída energetické účinnosti (kalk.) | n.rel. |
| Materiál | hliník |
| Provedení | H profil |
| Splňuje RoHS | ano |
| Kategorie produktu | sada koncovek |
| Vyhovuje UKCA | bezvýznamný |
