Broadcom optočlen - fototranzistor ACPL-244-500E SO-16 tranzistor AC, DC
Kód: C140290
Výrobce: Broadcom
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 63,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Hlavním úkolem optronu v elektronických přístrojích je elektrické rozdělení a odrušení signálu. Má mnohostranné využití, např. napájecí zdroje, datové komunikace a zpracování dat. Optron eliminuje elektromagnetické rušení. Dosáhnete jistého oddělení signálu.
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Výrobce | Broadcom |
| Kanálů | 4 |
| Typ vstupu | AC · DC |
| Typ pouzdra (polovodiče) | SO-16 |
| Typ výstupu | tranzistor |
| Zkratka výrobce (součástky) | BCL |
| Typ (výrobce) | ACPL-244-500E |
| Provedení | AC FotoTX Koppler 4kanálový T/R |
| Způsob montáže | povrchová montáž |
| Kolektorový proud I(C) | 50 mA |
| Proudový výstup / kanál | 50 mA |
| Rychlost přenosu proudu (min.) | 20 % |
| Rychlost přenosu proudu (min.) - referenční proud | 1 mA |
| Přenosový poměr proudu (max.) | 400 % |
| Čas rozpadu | 3 µs |
| Propustný proud I(F) | 50 mA |
| Propustné napětí U(F) max. | 1.4 V |
| Izolační napětí | 3000 V RMS |
| Provozní teplota (max.) | -55 °C |
| Provozní teplota (min.) | +110 °C |
| Výkon Pmax | 170 mW |
| Závěrné napětí U(R) | 6 V |
| Doba zvýšení | 2 µs |
| Výstup napětí (max.) | 80 V |
| Saturace VCE (max.) | 400 mV |
| Typ | ACPL-244-500E |
| Propustné napětí U(F) typ. | 1.2 V |
| Typ pouzdra | SO 16 Half Pitch |
| Kategorie produktu | optočlen - fototranzistor |
