Vishay optočlen - fototranzistor SFH610A-1 DIP-4 tranzistor DC
Kód: C154085
Výrobce: Vishay
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 76,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Výrobce | Vishay |
| Kanálů | 1 |
| Typ vstupu | DC |
| Typ pouzdra (polovodiče) | DIP-4 |
| Typ výstupu | tranzistor |
| Zkratka výrobce (součástky) | VIS |
| Typ (výrobce) | SFH610A-1 |
| Provedení | Fototranzistor/samostatný |
| Způsob montáže | průchozí otvor |
| Kolektorový proud I(C) | 100 mA |
| Vzdálenost mezi elementy | 7 mm |
| Proudový výstup / kanál | 50 mA |
| Rychlost přenosu proudu (min.) | 40 % |
| Rychlost přenosu proudu (min.) - referenční proud | 10 mA |
| Přenosový poměr proudu (max.) | 80 % |
| Čas rozpadu | 2 µs |
| Propustný proud I(F) | 60 mA |
| Propustné napětí U(F) max. | 1.65 V |
| Izolační napětí | 5300 V RMS |
| Provozní teplota (max.) | -55 °C |
| Provozní teplota (min.) | +100 °C |
| Výkon Pmax | 150 mW |
| Závěrné napětí U(R) | 6 V |
| Doba zvýšení | 2 µs |
| Výstup napětí (max.) | 70 V |
| Saturace VCE (max.) | 400 mV |
| Výstupní napětí | 70 V |
| Výstupní proud | 50 mA |
| Typ | SFH610A-1 |
| Propustné napětí U(F) typ. | 1.25 V |
| Kategorie produktu | optočlen - fototranzistor |
