HP Autozubehör 852827 standardní signálka se žárovkou 0.70 W zelená 1 ks
Kód: C852827
Výrobce: HP Autozubehör
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 69,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Se zabudovanou žárovkou 12 V.
Vybavení
Barvy světla (LED svítidlo) zelená
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Barva | zelená |
| Třída energetické účinnosti (kalk.) | n.rel. |
| Průmyslové zboží | Ne |
| Materiál pouzdra | polykarbonát |
| Barvy světla (LED svítidlo) | zelená |
| připojení patice | plochá zástrčka 6,3 x 0,8 mm |
| Konstrukční tvar (panel) | kulatý |
| Vlastnosti standardních signálních svítidel | svítidlo pevně zabudované |
| Typ (výrobce) | 852827 |
| Provedení | Kontrolka |
| Montážní průměr | 12.50 mm |
| Napětí (max.) | 14 V |
| Napětí (min.) | 12 V |
| Výkon (max.) | 0.70 W |
| Napětí | 12 V |
| Kategorie produktu | standardní signálka se žárovkou |
