Delock spojka k optickému kabelu Delock - Netzwerkkoppler - LC/APC Einzelmodus (W) Průchozí adaptér Bag
Kód: C3383766
Výrobce: Delock
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 90,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Pomocí této simplexní spojky Delock lze jednoduše propojit zástrčku optických kabelů. Spojka tak umožňuje přímé spojení s vedením ze skleněných vláken a je vhodná pro jednoduchou montáž do optických instalačních krabic, rozdělovačů a patch panelů.
Ochrana díky protiprachové krytě
Spojka je opatřena odpovídající krytkou pro ochranu dutinky před prachem a jeho udržováním v čistotě.
Tento text byl přeložen strojově.
Systémové požadavky
- Volný konektor LC Simplex
Vlastnosti
- Připojení:
1x zásuvka LC Simplex
1x zásuvka LC Simplex
Pro jednovidové APC vlákno
Vložení menší než 0,2 dB
Keramické pouzdro
S krytem proti prachu
Provozní teplota: -40 °C ~ 85 °C
Materiál: plast
Barva: zelená
Rozměry (d x š x v): Cca 25,7 x 13,3 x 9,5 mm
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Výrobce | Delock |
| Barva | zelená |
| Rozměr, hloubka | 25.7 mm |
| Vnější výška | 9.5 mm |
| Vnější délka | 25.7 mm |
| Vnější šířka | 13.3 mm |
| Materiál pouzdra | plast |
| Typ balení součástek | Bag |
| Funkce (LWL) | Průchozí adaptér |
| Číslo výrobce | 87984 |
| Provozní teplota (max.) | 85 °C |
| Kategorie produktu | spojka k optickému kabelu |
| Oboustranný | Ne |
| Počet kusů v balení | 1 Stück(e) |
| Materiál zpevňujícího zakončení | Keramika |
| Typ balení | Balení |
| Základní materiál | Plast |
| Typ konektoru | LC / APC |
| Povrchová úprava konektoru | Nepotamá |
| Struktura režimu vlákna | Samostatný režim |
| Počet konektorů | 2 |



