Wima MKXR3W44707H00KSSD odrušovací kondenzátor MKP-X2 R 4.7 µF 400 V/AC 10 % 1 ks Bulk
Kód: C3620986
Výrobce: Wima
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 163,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Rozměry | (d x š x v) 41.5 x 24 x 45.5 mm |
| Vnější výška | 45.5 mm |
| Vnější délka | 41.5 mm |
| Vnější šířka | 24 mm |
| Typ balení součástek | Bulk |
| Typ pouzdra | bulk/EPS standard |
| Typ (výrobce) | MKXR3W44707H00KSSD |
| Jmenovité napětí | 400 V/AC |
| Rastr (rozteč) | 37.5 mm |
| Kapacita (elektrická) | 4.7 µF |
| Tolerance (plus/minus) | 10 % |
| Splňuje RoHS | ano |
| Kategorie produktu | odrušovací kondenzátor MKP-X2 R |
