Kemet FT0H105ZF Superkondenzátor (Super Cap) 5.5 V/DC 80 % 1 ks
Kód: C3464769
Výrobce: Kemet
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 131,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
SMD Goldcap série FT
Tento text byl přeložen strojově.
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Vnější výška | 13.0 mm |
| Provedení (odpor/kondenzátor) | radiální |
| Typ (výrobce) | FT0H105ZF |
| Jmenovité napětí | 5.5 V/DC |
| Provozní teplota (max.) | 85 °C |
| Provozní teplota (min.) | -40 °C |
| Tolerance (plus/minus) | 80 % |
| Splňuje RoHS | ano |
| Kategorie produktu | Superkondenzátor (Super Cap) |
