Panasonic 10TPE220ML Tantalový kondenzátor SMD 220 µF 10 V/DC 20 % (d x š) 7.3 mm x 4.3 mm 1 ks
Kód: C1179756
Výrobce: Panasonic
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 69,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Rozměry | (d x š) 7.3 mm x 4.3 mm |
| Vnější délka | 7.3 mm |
| Vnější šířka | 4.3 mm |
| Materiál | polymer |
| Provedení (odpor/kondenzátor) | SMD |
| Typ (výrobce) | 10TPE220ML |
| Jmenovité napětí | 10 V/DC |
| Kapacita (elektrická) | 220 µF |
| Tolerance (plus/minus) | 20 % |
| Kategorie produktu | Tantalový kondenzátor |
