Kemet T495X476M020ATE150 Tantalový kondenzátor 20 V 20 % (d x š x v) 7.3 x 4.3 x 4.1 mm 1 ks
Kód: C3464747
Výrobce: Kemet
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 55,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Tantoální SMD kondenzátor Kemet Low ESR
Tento text byl přeložen strojově.
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Rozměry | (d x š x v) 7.3 x 4.3 x 4.1 mm |
| Vnější výška | 4.1 mm |
| Vnější délka | 7.3 mm |
| Vnější šířka | 4.3 mm |
| Typ (výrobce) | T495X476M020ATE150 |
| Jmenovité napětí | 20 V |
| Provozní teplota (max.) | 125 °C |
| Provozní teplota (min.) | -55 °C |
| Tolerance (plus/minus) | 20 % |
| Splňuje RoHS | ano |
| Kategorie produktu | Tantalový kondenzátor |
