AVX TAP156M035SCS Tantalový kondenzátor radiální 5 mm 15 µF 35 V/DC 20 % (Ø x v) 7 mm x 10.5 mm 1 ks
Kód: C447035
Výrobce: AVX
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 69,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Kapkovitý tantalový kondenzátor s nízkým svodovým proudem a nízkou impedancí, podle normy CECC 30201-032.
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Rozměry | (Ø x v) 7 mm x 10.5 mm |
| Vnější Ø | 7 mm |
| Vnější výška | 10.5 mm |
| Provedení (odpor/kondenzátor) | radiální |
| Typ (výrobce) | TAP156M035SCS |
| Jmenovité napětí | 35 V/DC |
| Rastr (rozteč) | 5 mm |
| Kapacita (elektrická) | 15 µF |
| Tolerance (plus/minus) | 20 % |
| Jmenovité napětí | 35 V/DC |
| Splňuje RoHS | ano |
| Teplota (max.) | +125 °C |
| Teplota (min.) | -55 °C |
| Kategorie produktu | Tantalový kondenzátor |
