ATE Electronics RB25/10 výkonný rezistor 10 Ω axiální 25 W 5 % 1 ks
Kód: C421359
Výrobce: ATE Electronics
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 131,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Rozměry | (Ø x v) 2.2 mm x 14 mm |
| Vnější Ø | 2.2 mm |
| Vnější výška | 14 mm |
| Vnější délka | 27 mm |
| Vnější šířka | 14 mm |
| Provedení (odpor/kondenzátor) | axiální |
| Typ (výrobce) | RB25/ |
| Provedení | Axiální vývody |
| Zatížitelnost (elektrické) | 25 W |
| Tolerance (plus/minus) | 5 % |
| Druh konstrukce | Drátový |
| Mezní napětí | 550 |
| hodnota odporu | 10 Ω |
| Splňuje RoHS | ano |
| Teplota (max.) | +275 °C |
| Teplota (min.) | -55 °C |
| Kategorie produktu | výkonný rezistor |

