Joyin Varistor z oxidu kovu 25 ks
Kód: C3454428
Výrobce: Joyin
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 247,- Kč s DPH
PAKPřidat do košíku
Popis
Použití: Pro ochranu elektronických sestav jako napěťové odpory (VDRs)
Tento text byl přeložen strojově.
Vlastnosti
- • Brání vzniku přepětí a zabraňuje rušení
• Absorbuje rázová napětí
• Maximální provozní napětí musí být vždy nižší než napětí varistoru.
| Technické parametry | |
| Množství | 25 ks |
| Rozměry | (š x v) 8.1 mm x 52.0 mm |
| Vnější výška | 52.0 mm |
| Vnější šířka | 8.1 mm |
| Způsob montáže | montáž na plošný spoj |
| Rastr (rozteč) | 10 mm |
| Provozní teplota (max.) | 85 °C |
| Provozní teplota (min.) | -40 °C |
| Izolační odpor | 1.000 MΩ |
| Splňuje RoHS | ano |
| Kategorie produktu | Varistor z oxidu kovu |
