TRU COMPONENTS 23/12 otočný knoflík černá (Ø x v) 23 mm x 17 mm 1 ks
Kód: C1564862
Výrobce: TRU COMPONENTS
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 63,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Čelní panel s eloxovanou hliníkovou deskou.
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Rozměry | (Ø x v) 23 mm x 17 mm |
| Barva | černá |
| Vnější Ø | 23 mm |
| Vnější výška | 17 mm |
| Typ (výrobce) | 23/12 |
| Provedení | Upevnění pomocí závitového šroubu |
| Průměr hřídele | 6 mm |
| Splňuje RoHS | ano |
| Kategorie produktu | otočný knoflík |

