TRU COMPONENTS otočný knoflík černá (Ø x v) 21 mm x 15 mm 1 ks
Kód: C1566135
Výrobce: TRU COMPONENTS
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 76,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Cenově výhodný černý knoflík
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Rozměry | (Ø x v) 21 mm x 15 mm |
| Barva | černá |
| Vnější Ø | 21 mm |
| Vnější výška | 15 mm |
| Typ (výrobce) | 718076 |
| Provedení | Rýhovaný, upevnění pomocí závitový šroub |
| Průměr hřídele | 4 mm |
| Splňuje RoHS | ano |
| Kategorie produktu | otočný knoflík |
