OKW A2440060 A2440060 otočný knoflík černá (Ø x v) 40 mm x 16 mm 1 ks
Kód: C717487
Výrobce: OKW
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 178,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Rozměry | (Ø x v) 40 mm x 16 mm |
| Barva | černá |
| Vnější Ø | 40 mm |
| Vnější výška | 16 mm |
| Typ (výrobce) | A2440060 |
| Průměr hřídele | 6 mm |
| Splňuje RoHS | ano |
| Kategorie produktu | otočný knoflík |
