OKW A2513068 A2513068 otočný knoflík šedá (Ø x v) 13.5 mm x 15.5 mm 1 ks
Kód: C717703
Výrobce: OKW
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 103,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Upevnění kleštinou pro pohodlnou montáž knoflíku z přední strany. Bezpečné upevnění na osičce. Ideální pro otočný potenciometr s kulatým zakončením hřídele podle DIN 41 591.
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Rozměry | (Ø x v) 13.5 mm x 15.5 mm |
| Barva | šedá |
| Vnější Ø | 13.5 mm |
| Vnější výška | 15.5 mm |
| Materiál | ABS · polykarbonát |
| Typ (výrobce) | A2513068 |
| Materiál | Kombinované knoflíky, krytky, kotouče s ukazatelem, podložky a kryty matic z ABS (UL 94 HB) · Číselník z průhledného polykarbonátu. |
| Průměr hřídele | 6 mm |
| Splňuje RoHS | ano |
| Kategorie produktu | otočný knoflík |
