OKW A2816060 A2816060 otočný knoflík černá (Ø x v) 16 mm x 15.5 mm 1 ks
Kód: C717754
Výrobce: OKW
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 136,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Rozměry | (Ø x v) 16 mm x 15.5 mm |
| Barva | černá |
| Vnější Ø | 16 mm |
| Vnější výška | 15.5 mm |
| Materiál | ABS |
| Typ (výrobce) | A2816060 |
| Průměr hřídele | 6 mm |
| Splňuje RoHS | ano |
| Kategorie produktu | otočný knoflík |
