Fastron PISR-330M-04 PISR-330M-04 cívka SMD PISR 33 µH 0.06 Ω 3.1 A 1 ks
Kód: C449795
Výrobce: Fastron
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 55,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Nízký odpor, vyšší saturační proud, pocínované konektory, spolehlivá konstrukce.
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Rozměry | (d x š x v) 18.1 x 15.1 x 7.3 mm |
| Vnější výška | 7.3 mm |
| Vnější délka | 18.1 mm |
| Vnější šířka | 15.1 mm |
| Materiál | ferit |
| Provedení (odpor/kondenzátor) | PISR |
| Provedení (odpor/kondenzátor) | SMD |
| Typ (výrobce) | PISR-330M-04 |
| Jmenovitý proud | 3.1 A |
| Měřicí frekvence | 100 kHz |
| Rezonanční frekvence | 10 MHz |
| Tolerance (plus/minus) | 20 % |
| Indukčnost (L) | 33 µH |
| hodnota odporu | 0.06 Ω |
| Splňuje RoHS | ano |
| Kategorie produktu | cívka |

