Vishay M63P501KB40 precizní trimr lineární 0.5 W 500 Ω 270 ° 300 ° 1 ks
Kód: C424919
Výrobce: Vishay
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 90,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
V cermetovém provedení pro vysoké požadavky.
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Rozměry | (š x v) 9.6 mm x 4.8 mm |
| Vnější výška | 4.8 mm |
| Vnější šířka | 9.6 mm |
| Připojení (součástky) | do DPS |
| Typ sepnutí | nahoře |
| Charakteristika | lineární |
| Typ (výrobce) | M63P501KB40 |
| Úhel otáčení (elektrický) | 270 ° |
| Úhel otáčení (mechanický) | 300 ° |
| Rastr (rozteč) | 2.54 mm · 5.08 mm |
| Zatížitelnost (elektrické) | 0.5 W |
| Mezní napětí | 300 V |
| Teplotní koeficient | 100 ppm |
| Tolerance (plus/minus) | 10 % |
| Typ | 63 P (vodorovné provedení) |
| hodnota odporu | 500 Ω |
| Splňuje RoHS | ano |
| Kategorie produktu | precizní trimr |
