Sensirion 3.000.091 Provozní napětí (rozsah): 3.20 - 3.80 V 1 ks
Kód: C3533328
Výrobce: Sensirion
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 5 007,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
SLF3S-1300F Liquid Flow Meter H2O, IPA 40ml/min I2C
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Engineering Series Name | SLF3x |
| Připojení (senzory) | I2C |
| Typ (výrobce) | SLF3S-1300F |
| Provozní napětí (min.) | 3.20 V |
| Provozní napětí (rozsah) | 3.20 - 3.80 V |
| Provozní napětí (max.) | 3.80 V |
| Splňuje RoHS | ano |
