B + B Thermo-Technik detektor deště 1 ks REGME24V (d x š x v) 85 x 85 x 60 mm
Kód: C2355010
Výrobce: B + B Thermo-Technik
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Popis
Provedení Re
Možnosti použití:
Zemědělství a zahradnictví
Ovládání větracích oken a střešních oken
Automatický spínač pro markýzy a rolety
Řízení budov
Meteostanice
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- Funkčně spolehlivý, elektrolytický princip měření
Rozpozná srážky jako déšť nebo sníh
Velká vyhřívaná plocha čidla pro rychlejší schnutí a pro zimní provoz
Nastavitelná citlivost a způsob přepínání
Univerzální držák na stěnu/sloup k dispozici jako příslušenství
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Rozměry | (d x š x v) 85 x 85 x 60 mm |
| Odběr proudu (max.) | 180 mA |
| Vnější výška | 60 mm |
| Vnější délka | 85 mm |
| Vnější šířka | 85 mm |
| Připojení (senzory) | šroubové svorky |
| Typ (výrobce) | REGME24V |
| Provozní napětí (min.) | 24 V/DC · 24 V/AC |
| Provozní napětí (rozsah) | 24, 24 V/DC, V/AC |
| Provozní napětí (max.) | 24 V/DC · 24 V/AC |