B + B Thermo-Technik Systém měření vlhkosti 1 ks FF-GLT-10V-TE0 Měřicí rozsah: 0 - 100 % rF (d x š x v) 71 x 71 x 27 mm
Kód: C506368
Výrobce: B + B Thermo-Technik
| Množství | 1 ks |
| Rozměry | (d x š x v) 71 x 71 x 27 mm |
| Vnější výška | 27 mm |
| Vnější délka | 71 mm |
| Vnější šířka | 71 mm |
| Měřicí rozsah | 0 - 100 % rF |
| Připojení (senzory) | šroubové svorky |
| Typ (výrobce) | FF-GLT-10V-TE0 |
| Provedení | Systém pro měření vlhkosti |
| Měřicí přesnost | 3 % rF |
| měřicí rozsah | 100 % rF |
| Min. měřicí rozsah | 0 % rF |
| Výstupní signál (max.) | 10 V |
| Výstupní signál (min.) | 0 V |
| Reakční doba | 25 s |
| Provozní napětí (min.) | 12 V/DC · 12 V/AC |
| Doba odezvy | (T90) |
| Typ | FF-GLT-10V-TE0 |
| Připojení | Šroubové svorky 0,75 mm² |
| Vstupní signál | 0 - 10 V |
| Provozní teplota | - °C |
| Rozsah měření | (nekondenzující) 0 až 100 % rF |
| Provozní napětí (rozsah) | 12, 12 - 24, 24 V/DC, V/AC |
| Provozní napětí (max.) | 24 V/DC · 24 V/AC |
| Splňuje RoHS | ano |
| Provozní napětí (text) | 12 - 24 V DC/AC |