PIC MSM-313 MSM-313, magnet pro jazýčkový kontakt
Kód: C506960
Výrobce: PIC
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 110,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Ovládací magnet pro MS-313 nebo jiné Reed spínače či Reed typy senzorů. Magnetizuje čelně k jižnímu pólu (důležité pro nasměrování na magnetický pól).
Tento produkt je částečně vyhotoven z "vzácných půd". Ty mohou podlehnout kolísání cen materiálu!
| Technické parametry | |
| Rozměry | (d x š x v) 12.7 x 3.5 x 9.9 mm |
| Vnější výška | 9.9 mm |
| Vnější délka | 12.7 mm |
| Vnější šířka | 3.5 mm |
| Materiál pouzdra | polyamid · ABS |
| Vlastnosti relé | s upevňovacími otvory |
| Typ (výrobce) | MSM-313 |
| Materiál | PA/ABS (pouzdro) |
| Typ | MSM-313 |
| Provozní teplota | -20 - +85 °C |
| Splňuje RoHS | ano |
| Kategorie produktu | magnet pro jazýčkový kontakt |

