WEG 12428131 MPW40-3-U032 ochranný spínač motoru nastavitelné 32 A 1 ks
Kód: C1398422
Výrobce: WEG
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
STPřidat do košíku
Popis
Řada výkonových motorových spínačů MPW40 od 0,1 do 40 a ke spínání a ochraně motorů až do 18,5 kW / 415 V. Třída ochrany IP20, s ochranou proti přetížení a zkratu, citlivý na fázové selhání, teplotně kompenzovaný, vypnutí při zkratu až 100 kA, jiskrová bezpečnost až 10 a, 16 až 32 a 50 kA a 40 a 30 kA.Motorové spínače jsou zkonstruovány a testovány podle IEC/EN 60947 204 0113 a DIN VDE 0660. Splňují normy podle UL/CSA, GOST a BV. K chrániči lze připojit čelní (ACBF) nebo boční (ACBS) pomocné kontakty, spoušť pracovního proudu a podpětí a spouštěcí hlásiče spuštění.
Tento text byl přeložen strojově.
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Rozměry | (d x š x v) 98 x 45 x 98 mm |
| Vnější výška | 98 mm |
| Vnější délka | 98 mm |
| Vnější šířka | 45 mm |
| Krytí | IP20 |
| Připojení (součástky) | šroubová svorka |
| Vlastnosti přepínače/tlačítka | nastavitelné |
| Typ (výrobce) | MPW40-3-U032 |
| Frekvence | 50 Hz · 60 Hz |
| Spínací proud (max.) | 32 A |
| Spínací proud (min.) | 25 A |
| Frekvence (podrobnosti) | 50 až 60 Hz |
| Životnost (mechanická) | 100 000 cyklů |
| Splňuje RoHS | ano |
| Teplota (max.) | +70 °C |
| Teplota (min.) | -20 °C |