Eaton 199159 PKZM0-16-PI ochranný spínač motoru 690 V/AC 16 A 1 ks
Kód: C2498692
Výrobce: Eaton
| Množství | 1 ks |
| Rozměry | (d x š x v) 75 x 45 x 109 mm |
| Vnější výška | 109 mm |
| Vnější délka | 75 mm |
| Vnější šířka | 45 mm |
| Připojení (součástky) | pružinové připojení |
| Typ (výrobce) | PKZM0-16-PI |
| Provedení | 3pól; |
| Spínací proud (max.) | 16 A |
| Spínací proud (min.) | 12 A |
| Spínací napětí | 690 V/AC |
| Životnost (mechanická) | 0.1 x 106 |
| Splňuje RoHS | ano |
| Teplota (max.) | +55 °C |
| Teplota (min.) | -25 °C |