Kraus & Naimer KG10.T203/40.KS51V servisní vypínač odblokovatelný 20 A 1 x 90 ° červená, žlutá 1 ks
Kód: C704160
Výrobce: Kraus & Naimer
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 1 276,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Barva pouzdro/knoflík | červená · žlutá |
| Krytí | IP66 / IP67 |
| Připojení (součástky) | šroubovací |
| Typ kontaktu | 1 spínací kontakt · 1 rozpínací kontakt |
| Potisk (motiv) | 0/1 |
| Typ sepnutí | nouzový vypínač |
| Vlastnosti přepínače/tlačítka | odblokovatelný |
| Funkce (přepínač/tlačítko) | s aretací |
| Spínací úhel | 1 x 90 ° |
| Typ (výrobce) | KG10.T203/40.KS51V |
| Provedení | 0 v poloze vypnuto uzamykatelný pomocí visacího zámku |
| Způsob montáže | na povrch |
| Pólů | 3 |
| Spínací proud (max.) | 20 A |
| Výkon (max.) | 5.5 kW |
| Kategorie produktu | servisní vypínač |
