TRU COMPONENTS TC-R13-208B2-02 RD kolébkový spínač 250 V/AC 10 A 1x vyp/zap Barvy světla (LED svítidlo): červená s aretací 1 ks
Kód: C1587637
Výrobce: TRU COMPONENTS
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 76,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
1pólový kolébkový přepínač k montáži "Snap in", s vodicím výstupkem pro zabudování do čelního panelu. Schválení: UL, VDE, CSA. S ochranou proti prachu.
Při popisu spínací polohy hodnoty v závorkách znamenají, že se jedná o funkci tlačítka.
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Barva pouzdro/knoflík | černá |
| Typ světelného zdroje | doutnavka |
| Barvy světla (LED svítidlo) | červená |
| Připojení (součástky) | plochý konektor 4,8 mm |
| Typ osvětlení | bodové podsvícení |
| Potisk (motiv) | žádný |
| Materiál | polyamid |
| Funkce (přepínač/tlačítko) | s aretací |
| Přepínací pozice | 1x vyp/zap |
| Typ (výrobce) | TC-R13-208B2-02 RD |
| Montážní průměr | 20.2 mm |
| Spínací proud (max.) | 10 A |
| Spínací napětí | 250 V/AC |
| Izolační odpor | |
| Odpor kontaktů | |
| Tloušťka čelního panelu | 3 mm |
| Dielektrická pevnost | 1500 V AC, 1 min |
| Splňuje RoHS | ano |
| Kategorie produktu | kolébkový spínač |

