TRU COMPONENTS 1587660 kolébkový spínač TC-R13-244D-02 250 V/AC 10 A 2x zap/vyp/zap s aretací/0/s aretací 1 ks
Kód: C1587660
Výrobce: TRU COMPONENTS
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 90,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
2pólový kolébkový přepínač pro montáž "Snap in", s vodicím výstupkem k zabudování do čelního panelu. Schválení: UL.
Při popisu spínací polohy hodnoty v závorkách znamenají, že se jedná o funkci tlačítka.
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Barva pouzdro/knoflík | černá |
| Připojení (součástky) | plochý konektor 4,8 mm |
| Typ osvětlení | žádné |
| Potisk (motiv) | I/0/II |
| Materiál | polyamid |
| Funkce (přepínač/tlačítko) | s aretací/0/s aretací |
| Přepínací pozice | 2x zap/vyp/zap |
| Typ (výrobce) | TC-R13-244D-02 |
| Montážní průměr | 20.2 mm |
| Spínací proud (max.) | 10 A |
| Spínací napětí | 250 V/AC |
| Izolační odpor | |
| Odpor kontaktů | |
| Tloušťka čelního panelu | 3 mm |
| Dielektrická pevnost | 1500 V AC, 1 min |
| Splňuje RoHS | ano |
| Kategorie produktu | kolébkový spínač |

